Směr jih–do Singapuru

31.12.2010 9:16 - Zdeněk

Trošku jsem přeskočil poslední dny v Kuala Lumpur, neboť mám pár fotek, které chci přebrat. Teď jen krátce a aktuálně :-) Jsem zase “po dlouhé době” na letišti a frčím do Singapuru. S nízkonákladovkou Air Asia, která okupuje téměř celý “low cost” terminál kualalumpurského letiště.

DSC_0403

UPDATE: dorazil jsem do Singapuru. Krátký let, pěkné vyhlídky. Po startu z dráhy 32L (tj. na sever)  jsme točili na jih, směr Singapur, což vytvořilo pro nalevo sedící moc pěkný vyhlídkový let nad samotným  letištěm, ale také s výhledem závodní okruh F1 v Sepangu, který leží kousek na východ od letiště.

V Singapuru se teď pekelně tropicky rozpršelo, tak jdu po tom cestování chvíli odpočívat. Doufám, že pršet do půlnoci přestane. Tyhle deště ale většinou za chvíli přejdou, tak snad nočnímu ohňostroji nic nebrání :-)

powered by metaPost

Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře, buďte první!.

Zaslat komentář

Jméno (povinné)

E-mail (povinný)

CAPTCHA image
Enter the code shown above:

Foto z cest...

Cestou kolem Waimea kaňonu mě zaujala železitá červenozem (vzpomněl jsem si na Austrálii), rozrytá erozí, tak jsem si udělal fotečku.
Tuto fotku jsem nazval Eroze
Cestou kolem Waimea kaňonu mě zaujala železitá červenozem (vzpomněl jsem si na Austrálii), rozrytá erozí, tak jsem si udělal fotečku.

Hledání v článcích

Email:
Hostováno u AbsolutNET s.r.o.