22. října 2018

Směr jih–do Singapuru

DSC_0403

Trošku jsem přeskočil poslední dny v Kuala Lumpur, neboť mám pár fotek, které chci přebrat. Teď jen krátce a aktuálně :-) Jsem zase “po dlouhé době” na letišti a frčím do Singapuru. S nízkonákladovkou Air Asia, která okupuje téměř celý “low cost” terminál kualalumpurského letiště.

[Celý článek...]

Kuala Lumpur

DSC_0036O Malajsii toho Evropané obecně moc nevědí, tím spíše o hlavním městě Malajsie: Kuala Lumpur. Samozřejmě já jsem nebyl výjimka a octl jsem se zde na Malajském poloostrově jako klasická “Tabula rasa”. Tím intenzivněji vnímám zážitky, které mi toto město připravuje.

[Celý článek...]

Vzhůru do Asie!

DSC_0001Občasné povídání o tom, jak trávit konec roku na malajském poloostrově.

[Celý článek...]

Jak jsem běžel maraton

imageAč se podle posledních příspěvků zde na blogu zdá, že veškerá má aktivita posledních měsíců se týká pouze sportu, přesto je třeba zmínit událost, která by v životě každého aktivního sportovce měla nastat, a to absolvování královské běžecké disciplíny: maratonu.

[Celý článek...]

Kategorie: Běhání

Spirit Cup 2010

Spirit Cup 2010

Památného dne 11. září 2010 se po loňském nultém ročníku díky nezměrnému úsilí rodiny Sýkorů a dalších obětavců uskutečnil první (mezinárodní :) ročník terénního triatlonu Spirit Cup 2010 na krásných tratích kolem Lužce nad Vltavou. Všichni závodníci nejenom že dokončili závod ve zdraví (na drobné otlučeniny z pádů na kole nehledě!), ale myslím, že si ho i dostatečně užili!

Subjektivní popis jak jsem si užíval já najdete v článku. A samozřejmě fotogalerii, díky obětavé fotodokumentační činnosti rodiny Hardekopfů.

[Celý článek...]

Kategorie: Běhání
Strana 2 z 2První   Předchozí   1  [2]  Další   Poslední   

Foto z cest...

Vodopád ve Waimea Canyonu
Vodopád ve Waimea Canyonu

Hledání v článcích

Hostováno u AbsolutNET s.r.o.