22. října 2018

Články spadající do kategorie 'Běhání'

Moraviaman 2015

Po absolvování loňského Ironman Zurich má potřeba masochistických dlouhých tritalonů na čas poklesla, ale bylo mi jasné, že se na ironmanské tratě zase dřív nebo později vrátím. Den před startem Moraviamanu zpytuji svědomí, zda to "dřív" není nějak úplně moc brzo, ale co už, jsme tu, na Moraviamanu v Otrokovicích, je čas zase na nějaké to hrdinství!

[Celý článek...]

Kategorie: Běhání

Czechman 2015

Czechman 2015Letošní Czechman se myslím vydařil bez ohledu na pekelnou výheň a díky ní poněkud chabší výkony (až tedy na Alex, ta si udělala osobák). Cíl: dokončit byl však splněn!

[Celý článek...]

Ironman Zürich 2014 - můj první Ironman

Po delší době zase nějaký delší článek, pro změnu zase o triatlonu, ale tentokrát o pokoření královské disciplíny: celého Ironmana v rámci Ironman Zürich 2014.

[Celý článek...]

RocketMan triathlon Florida 2013

Můj první triatlon na half-ironman distanci. Florida, slunce, pomeranče, 1.9 km plavání, 90 km na kole a 21 km běhu, prostě pohoda :)

[Celý článek...]

Pražský půlmaraton 2013

image

Report z Pražského půlmaratonu 2013. Rychlá tempa, osobní rekordy, zlámané haksny. Vše uvnitř!

[Celý článek...]

Great Wall Marathon 2012

Většina lidí si spojuje Čínu především s její historií, rozlehlostí a rozmanitostí. Existuje však mírně šílená sorta lidí, kteří si do Číny jedou zaběhat. A to ne ledajak, ale rovnou maraton a když už, tak proč ne na velké čínské zdi! Povídání o jedné takové akci.

[Celý článek...]

New York City Marathon 2011 - jaké to bylo

imagePovídání o tom, kterak se běhají maratony za oceánem v “Big Apple” – New Yorku. Původně jsem chtěl napsat jen pár řádků s pár fotkami, neboť většinu aktuálních pocitů jsem již ventiloval na Facebooku, ale sedíc v letadle kdesi nad Atlantikem, maje před sebou ještě několik hodin bezesné noci, poněkud jsem se rozepsal. Takže vzhůru do ulic velkoměsta na východním pobřeží USA, vzhůru na 42 kilometrů po bulvárech New Yorku!

[Celý článek...]

Příprava na New York – jak býti železným Krušnomužem

imageV životě každého běžce přijdou okamžiky, kdy má běhání plné zuby. Jednoho takového pěkného dne mě představa, že si mám opět obléknout maratonky a vyrazit na pravidelných běh po okolních luzích a hájích, kde už znám každý kámen a strom, náhle přestala bavit a motivovat, maraton nemaraton. Jak z toho ven? Přidat k běhání i nějaké to plavání a kolo, jinými slovy triatlon!

[Celý článek...]

New York City Marathon 2011 – Jsem in!

imageKdyž člověk běží svůj první maraton, říká si, že už nikdy v budoucnu takovou šílenost absolvovat nehodlá. Intenzita těchto myšlenek se pak stupňuje s přibývajícími kilometry, aby své maximální míry nabyla někde mezi 30. a 40. kilometrem. To si pak nadává opravdu intenzivně, že se do podobných podniků pouští! Nejinak jsem to měl v konečných kilometrech portského maratonu, mého prvního účinkování na této královské trati. Heslo dne v posledních kilometrech bylo jasné: „již nikdy více“!

[Celý článek...]

Jak jsem běžel maraton

imageAč se podle posledních příspěvků zde na blogu zdá, že veškerá má aktivita posledních měsíců se týká pouze sportu, přesto je třeba zmínit událost, která by v životě každého aktivního sportovce měla nastat, a to absolvování královské běžecké disciplíny: maratonu.

[Celý článek...]

Kategorie: Běhání

Spirit Cup 2010

Spirit Cup 2010

Památného dne 11. září 2010 se po loňském nultém ročníku díky nezměrnému úsilí rodiny Sýkorů a dalších obětavců uskutečnil první (mezinárodní :) ročník terénního triatlonu Spirit Cup 2010 na krásných tratích kolem Lužce nad Vltavou. Všichni závodníci nejenom že dokončili závod ve zdraví (na drobné otlučeniny z pádů na kole nehledě!), ale myslím, že si ho i dostatečně užili!

Subjektivní popis jak jsem si užíval já najdete v článku. A samozřejmě fotogalerii, díky obětavé fotodokumentační činnosti rodiny Hardekopfů.

[Celý článek...]

Kategorie: Běhání

Foto z cest...

Bílé tečky v pozadí jsou desítky hnízd
Bílé tečky v pozadí jsou desítky hnízd

Hledání v článcích

Hostováno u AbsolutNET s.r.o.