22. října 2018

Články spadající do kategorie 'New York City Marathon 2011'

Fotogalerie z letošních toulek po západu USA – growing!

image

UPDATE: přibyly fotky ze skvostné nevadsko-arizonské přehrady Hoover Dam.

Fotogalerie z letošních toulek po západu USA sice utěšeně narůstá, ale stále ještě obsahuje pár restů. Přesto, několik galerií již obsahuje a dá-li čas (a především dokopu-li se), v nejbližších dnech přibudou konečně fotky i ze zbývajících míst, namátkou New York (ne tak úplně západ :), Las Vegas, přírody Lake Mead a Hoover Dam, Red Rock Canyon a dalších. A pro militanty snad konečně přeberu fotky z  White Sands Missile Range, Interpid Air and Space Museum, Alamogorodo Air and Space Museum, Albuqerque Nuclear Science Museum a PIMA Aircraft muzea a leteckého hřbitova v Tucsonu, Arizona.

Velké plány vs. velká lenost, ale fotky budou postupně přibývat ve fotogalerii!

[Celý článek...]

New York City Marathon 2011 - jaké to bylo

imagePovídání o tom, kterak se běhají maratony za oceánem v “Big Apple” – New Yorku. Původně jsem chtěl napsat jen pár řádků s pár fotkami, neboť většinu aktuálních pocitů jsem již ventiloval na Facebooku, ale sedíc v letadle kdesi nad Atlantikem, maje před sebou ještě několik hodin bezesné noci, poněkud jsem se rozepsal. Takže vzhůru do ulic velkoměsta na východním pobřeží USA, vzhůru na 42 kilometrů po bulvárech New Yorku!

[Celý článek...]

Příprava na New York – jak býti železným Krušnomužem

imageV životě každého běžce přijdou okamžiky, kdy má běhání plné zuby. Jednoho takového pěkného dne mě představa, že si mám opět obléknout maratonky a vyrazit na pravidelných běh po okolních luzích a hájích, kde už znám každý kámen a strom, náhle přestala bavit a motivovat, maraton nemaraton. Jak z toho ven? Přidat k běhání i nějaké to plavání a kolo, jinými slovy triatlon!

[Celý článek...]

New York City Marathon 2011 – Jsem in!

imageKdyž člověk běží svůj první maraton, říká si, že už nikdy v budoucnu takovou šílenost absolvovat nehodlá. Intenzita těchto myšlenek se pak stupňuje s přibývajícími kilometry, aby své maximální míry nabyla někde mezi 30. a 40. kilometrem. To si pak nadává opravdu intenzivně, že se do podobných podniků pouští! Nejinak jsem to měl v konečných kilometrech portského maratonu, mého prvního účinkování na této královské trati. Heslo dne v posledních kilometrech bylo jasné: „již nikdy více“!

[Celý článek...]

Foto z cest...

Místní šéfové, vykračující si po celém ostrově
Místní šéfové, vykračující si po celém ostrově

Hledání v článcích

Hostováno u AbsolutNET s.r.o.