Položky pro duben 2009

Poslední dny na Kauai a Havaji

Náš pobyt se zde (opět, sakra!) blíží ke konci, zítra odlétáme zpět směr Evropa a New York. Jaké jsou naše poslední zážitky z krásného havajského ostrova Kauai se dočtete v článku.

[Celý článek...]

Kauai kolem dokola

Berneška havajská!!!Nadpis příspěvku je trochu zavádějící, Kauai, jako jediný z velkých ostrovů, nelze objet, ani obejít kolem, neboť v cestě stojí obrovské, nedostupné a krásné útesy Na Pali na severozápadním pobřeží. Přesto jsme dojeli na oba konce cest, jak severní, tak jižní.

[Celý článek...]

Na dno kaňonu a zpět

Waimea CanyonDnes jsem  vyrazil trochu si zopakovat sestup na dno Grand Canyonu v Arizoně. Tentokrát do jeho podobného, menšího, ale co se týče sestupu, o nic méně namáhavého brášky, kaňonu Waimea na ostrově Kauai.

[Celý článek...]

Poslední dny na Maui a odlet na Kauai - zahradní ostrov

Údolí KalalauPosíláme pozdrav z nejzápadnějšího většího ostrova Havaje, z “Garden Island” Kauai. Odkazy na fotogalerie z posledních dní v článku.

[Celý článek...]

Maui – jak se máme a co děláme? :-)

Další z duh Především: užíváme si. Maui je krásný ostrov. Nechci říci, že krásnější, než zbývající ostrovy Havaje, neboť každý ostrov má to své, čím je výjimečný, ale právě proto je možno nazvat každý z nich krásný. Maui je úžasné od pláží s průzračnou vodou západního pobřeží, přes majestátní sopku, třítisícovku Halekala, až po rozeklané severní pobřeží, přístupné zatáčkovým šílenstvím, kterému zde říkají Road to Hana.

[Celý článek...]

Cesta na Hawaii, aneb po pár měsících opět na druhou stranu zeměkoule

Lochneska A310 ČSA Měl bych se vrátit k tomu, proč jsem A310 Českých Aerolinií nazval na fotce z předvčerejška “lochneskou”. Tedy, abych začal od začátku. Na Havaj se tentokrát vydávám s Delta Airlines na trase Praha – New York – Los Angeles – Kahului. Cesta z New Yorku dále byla standardní (jestli se dá nekonečnému sezení v letadlech říkat standard), ale cesta z Prahy do New Yorku, ačkoliv jsem jí absolvoval již potřetí…

[Celý článek...]

Foto z cest...

DSC_1409

Hledání v článcích

Hostováno u AbsolutNET s.r.o.